Akademia Wykonawcy Śnieżki to program szkoleniowy stworzony i realizowany przez Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka SA. Ideą programu jest dzielenie się profesjonalną – teoretyczną i praktyczną – wiedzą z dziedziny technik aplikacji materiałów budowlanych i dekoracyjnych oraz ich właściwości i zastosowań.

Celem programu jest doskonalenie umiejętności już pracujących w zawodzie wykonawców oraz młodych adeptów sztuk budowlanych. Cel ten realizowany jest poprzez umożliwienie poszczególnym grupom beneficjentów uczestnictwa w szkoleniach prowadzonych przez wykwalifikowanych Trenerów Akademii Wykonawcy Śnieżki, którzy posiadają duże doświadczenie praktyczne oraz najnowszą wiedzę dotyczącą materiałów budowlanych i dekoracyjnych.

 

O firmie
FFiL Śnieżka to nowoczesny zakład zatrudniający ponad 600 osób i wytwarzający rocznie około 90 mln litrów różnego rodzaju wyrobów chemii budowlanej na rynek krajowy oraz rynki zagraniczne. Wszystkie wyroby Śnieżki produkowane są w oparciu o System Zapewnienia Jakości ISO 9001 oraz 14001. W portfolio marki Śnieżka mieszczą się produkty do ochrony i dekoracji różnorodnych podłoży, użytkowanych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Śnieżka to firma innowacyjna, podejmująca nowe wyzwania. Systematycznie dostosowuje swoją ofertę do potrzeb najbardziej wymagających Klientów, czego potwierdzeniem jest m.in współpraca z międzynarodowym koncernem naukowym DuPont™, co zaowocowało wprowadzeniem do wybranych produktów innowacyjnej w skali światowej technologii Teflon® surface protector zapewniającej im wyjątkowe właściwości użytkowe. Śnieżka jest jedyną w Polsce firmą produkcyjną w swojej branży, która posiada Akredytowane Laboratorium. 
 

 

O NAS

Akademia Wykonawcy Śnieżki to program szkoleniowy stworzony i realizowany przez Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka SA, czołowego producenta farb i lakierów w Polsce.  Biorąc udział w szkoleniach Akademii Wykonawcy  masz niepowtarzalna szansę na zdobycie niezbędnej wiedzy oraz doświadczenia, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Dodatkowo zapoznasz się z nowymi technikami malarskimi, które ułatwią Ci pracę w zawodzie.
Zapraszamy. 
 

 

WIĘCEJ

KONTAKT

Akademia Wykonawcy Śnieżka 

ul. Dębicka 44

39-207 Brzeźnica

Szkolenia szkół
Krzysztof Maziarz 
krzysztof.maziarz@sniezka.com
tel +48 14 630 66 93